دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی اصول کارآفرینی و آشنایی با قوانین و مقررات پارک و مرکز رشد

دوره آموزشی اصول کارآفرینی و آشنایی با قوانین و مقررات پارک و مرکز رشد با هدف آشنایی با اصول راه اندازی و پیشرفت کسب و کار در مرکز رشد و همچنین آشنایی با روال فرآیندهای مرکز رشد در روز شنبه مورخ 6 بهمن ماه سال جاری در محل سالن سمینار پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی مهندس مسعود مسگران مدرس دوره، ابتدا به مفاهیم اولیه کارآفرینی از قبیل؛ تعریف کارآفرینی، بررسی چالشها و راهکارهای رفع موانع توسعه کار آفرینی، تفاوت کارآفرینی و اشتغال­زایی و همچنین اصول راه اندازی یک کسب و کار موفق، آشنایی با فرآیند حل خلاقانه مسئله، آشنایی با مدل کسب و کار و شناسایی بازار هدف پرداختند.

در انتهای این جلسه، مهندس مسگران ضمن بیان اهم فعالیت های واحدهای فناور مستقر در دوره پیش رشد و رشد، به تشریح روالهای مرکز رشد؛ از جمله خدمات، استقرار در مرکز رشد، نحوه ارزیابی های دوره ای و ارائه گزارش، فعالیت های اقتصادی و تجاری سازی دستاوردها و ... اشاره کردند.

پایان پیام./


١٥:٠٢ - شنبه ٦ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٨    /    تعداد نمایش : ٥٢.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.