دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد رؤسای مراکز فنی و حرفه ای استان مرکزی از پارک علم و فناوری استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی جلسه بازديد و نشست مشترک رؤسای مراکز فنی و حرفه ای استان مرکزی از پارک علم و فناوری استان مرکزی با هدف آشنایی با رویکردهای پارک، در روز یکشنبه مورخ 23 دی ماه 97 در محل سالن سمینارهای پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد.

در اين جلسه، که با هدف تشريح فعاليت ها و آشنایی مسئولین و کارشناسان مراکز فنی و حرفه ای استان مرکزی با اهداف و ظايف مرکز رشد و پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد، ابتدا دکتر محمد کریم الدینی، معاون فناوری پارک، ضمن بيان نقش پارک های علم و فناوری به عنوان یکی از نهادهای مؤثر در توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان و حمايت در جهت تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی، به نقش پارک علم و فناوری استان مرکزی در توسعه اکوسيستم نوآوری استان و حمايت در جهت ايجاد شرکتهای فناور کيفی توسط دانش آموختگان دانشگاهی اشاره نمودند.

در ادامه مهندس مجید شمسی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور، ضمن بیان وظايف مرکز رشد واحدهای فناوری، به خدمات و حمایتهای مرکز رشد در جهت شکل گیری، رشد و توسعه واحدهای فناور اشاره نمود و در نهایت معیارهای و اولویتهای پذیرش متقاضیان در مرکز رشد را برای حاضرین تشریح نمودند.

در پایان نیز رؤسای مراکز فنی و حرفه ای استان ضمن بيان ديدگاه ها و سئوالات خود، از آمادگی کامل مجموعه فنی و حرفه ای در جهت توسعه همکاری ها و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و مهارتی ویژه واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و پارک اعلام نمودند.

پایان پیام./


١٥:٠٣ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٦    /    تعداد نمایش : ٥٤.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.