پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست مشترک پارک علم و فناوری استان مرکزی و جهاد دانشگاهی

 

نشست مشترک پارک علم و فناوری استان مرکزی و رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی در روز سه شنبه مورخ 11 دی ماه 97 در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در ابتدای این جلسه که با حضور رؤسا و مدیران پارک علم و فناوری استان مرکزی و جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، دکتر محمد رفیعی ضمن اشاره به دستاوردها و موفقیت های مجموعه پارک و شرکتهای فناور دانش بنیان مستقر در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و همچنین جشنواره ملی شیخ بهایی، به بیان جایگاه و نقش پارک و مرکز رشد در توسعه کیفی فضای کسب و کار در استان و حمایت از تجاری سازی و دستاوردهای پژوهشی پرداختند.

همچنین دکتر کریم الدینی، معاون فناوری پارک از علاقمندی مجموعه پارک در جهت تشکیل کارگروه های تخصصی مشترک و همکاری های فی مابین در برگزاری رویدادها و کارگاه های آموزشی با مجموعه جهاد دانشگاهی استان خبر داد.

در ادامه مهندس شهرجردی، رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی افزود: مجموعه جهاد دانشگاهی استان مرکزی در 4 حوزه پژوهش و فناوری، آموزش، فرهنگی، مرکز رشد و دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان در حال فعالیت می باشد.

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری بین المللی قرآن، خبرگزاری سینا پرس و همچنین مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران از مهمترین فعالیت های مجموعه جهاد دانشگاهی در عرصه های فرهنگی، رسانه و فناوری می باشد، ابراز امیدواری کرد، با برپایی گفتگوهای علمی دانشجویی با موضوع نقش پارک علم و فناوری استان مرکزی در توسعه فضای کسب و کار و اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی بتواند به تبیین بهتر جایگاه پارک و مرکز رشد در میان جامعه دانشگاهیان کمک مؤثری داشته باشد.

در پایان مهندس شهرجردی ضمن بیان اینکه جهاد دانشگاهی استان مرکزی در حوزه فعالیتهای استارت آپی تا کنون 11 نوع فعالیت و رویداد تخصصی استارت آپی را تعریف کرده، از رونمایی سامانه fanuse.ir به عنوان سامانه تجاری سازی محصولات و خدمات فناورانه در ایام برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور خبر داد.

پایان خبر./

 


١٧:٠٥ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٥    /    تعداد نمایش : ٥١.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.