پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور پارک علم و فناوری استان مرکزی در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار ملی

پارك علم و فناوری استان مرکزی با حضور در نوزدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن‌بازار از جدیدترین محصولات و فناوری‌های شركت‌های فناور و دانش بنیان خود رونمایی كرد.

به گزارش روابط عمومی پارك علم و فناوری استان مرکزی، مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن‌بازار ایران با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر دفاع، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و سایر مسئولین پژوهشی وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه كه در واقع محل نمایش آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و فناوری یکسال اخیر مراکز دانشگاهی، پژوهشی و فناوری کشور است، پارك علم و فناوری استان مرکزی به همراه 10 شرکت دانش بنیان و فناور خود با برپایی غرفه، به ارائه آخرین دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان شركت‌های زیرمجموعه اقدام نموده است.

غرفه پارك علم و فناوری استان مرکزی در این نمایشگاه در سالن 5 و غرفه شماره سه قرار دارد.

لازم بذکر است نوزدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن ‌بازار ایران با شعار "پژوهش هدفمند، فناوری ارزش‌آفرین در خدمت تولید ملی" از صبح امروز سوم تا ششم دی‌ماه به مدت 4 روز از ساعت 9 صبح الی 17 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.


٢١:٢٢ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٢    /    تعداد نمایش : ٨٨.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.