دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ثبت فناوری در سامانه ارزیابی فناوری تک هاب

به اطلاع مدیران واحدهای فناور می رساند آخرین مهلت ثبت فناوری در سامانه http://irantechhub.ir تاریخ 97/09/15 می باشد؛

با توجه به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری تهران در تاریخ 3 الی 6 دی ماه سال جاری، دفتر سیاست گزاری و برنامه ریزی امور فناوری در نظر دارد از فروش طرح ها و محصول های فناورانه و سرمایه گزاری در این حوزه در قالب یارانه تجاری سازی فناوری حمایت کند.

به همین منظور از بین طرح ها و محصولات فناورانه و نوآورانه که در ایام نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری قرارداد فروش و یا سرمایه گزاری آنها به صورت رسمی منعقد شده و بر اساس شاخص های مربوطه به عنوان قرارداد برتر انتخاب شوند، درصدی از قرارداد منعقده تا سقف 2500 میلیون ریال حمایت خواهد شد.

لذا بدینوسیله از واحدهایی که دارای طرح ها و محصولهای فناورانه با قابلیت بالای فروش و یا جذب سرمایه گذار بوده و متقاضی استفاده از حمایت اشاره شده هستند، دعوت می شود تا نامه اعلام آمادگی خود به همراه مستندات لازم شامل: خلاصه مشخصات طرح یا محصول فناورانه، مشتریان و سرمایه گذاران (در صورت وجود)، حداکثر تا تاریخ 97/09/12 به واحد مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان مرکزی ارسال فرمایید.

لازم به توضیح است، اطلاعات طرح ها و محصولهای متقاضی یارانه تجاری سازی فناوری می بایست حتماً در سامانه http://irantechhub.ir جهت بررسی میزان آمادگی فناوری (TRL) ثبت شده و در نمایشگاه مذکور جهت نمایش و انجام مراحل بعدی، حضور یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 82233470-021 تماس حاصل فرمایید.

روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی


٠٨:٤٤ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٣٣    /    تعداد نمایش : ١٦٨.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.