دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین پارک علم و فناوری استان مرکزی و مدیران واحدهای فناور مستقر در پارک

جلسه هم اندیشی مسئولین پارک علم و فناوری استان مرکزی و مدیران واحدهای فناور مستقر در پارک در روز یکشنبه مورخ 97/08/27 در سالن سمینار سایت اصلی پارک واقع در کیلومتر 5 جاده خمین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه که از ساعت 8:30 لغايت 13:00 و در دو بخش جداگانه برگزار شد، در بخش نخست ابتدا دکتر محمد رفیعی رئیس پارک ضمن بيان اهداف و وظايف پارک علم و فناوری استان مرکزی و جايگاه آن در توسعه اقتصادی منطقه، توسعه ارتقاء فناوری و فرهنگ نوآوری و همچنين کمک به توسعه شرکت­های دانش بنیان، با ارائه گزارشی اهم فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته توسط بخشهای مختلف پارک را برای حاضرين تشريح نمودند.

در ادامه با حضور مهندس بصیری، مدیر گروه تحقیقات شرکت توزيع نیروی برق استان مرکزی، اولویت های پژوهشی و توسعه برنامه های تحقیقاتی خود با همکاری واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و پارک را تشريح و تبیین نمودند. سپس با حضور نماینده فن بازار منطقه ای استان مرکزی مهندس حیدری، مطالبی در خصوص حمایتهای فن بازار در جهت تسهيل فعالیتهای بازاريابی و توسعه بازار محصولات و خدمات شرکتهای فناور مستقر در مرکز رشد و پارک در جلسه ارائه گرديد. همچنين معرفی قابليتها و ويژگی های سامانه تقویم یکپارچه الکترونیکی (تیام) توسط نماینده شرکت دانش بنيان ساعد از ديگر مباحث ارائه شده در بخش اول اين جلسه بود.

در بخش دوم، ابتدا دکتر محمد کریم الدینی معاون فناوری پارک توضیحاتی را درخصوص اهداف آتی واحد معاونت فناوری پارک و همچنین فرآیند صدور و تمدید مجوز فناوری برای واحدهای فناور ارائه نمودند و سپس مهندس مجید شمسی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور، معيارهای ارزیابی واحدهای فناور مستقر در دوره پیش رشد و رشد و همچنین اهميت ايجاد و تقويت تعامل و ارتباط ميان واحدهای فناور، ستاد پارک و مرکز رشد را بیان نمودند.

در پايان جلسه نيز با برگزاری پنل پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان پارک و مرکز رشد و همچنين مدعوين محترم از شرکت توزيع نیروی برق و فن بازار منطقه ای، ضمن پاسخ به پرسشهای مدیران واحدهای فناور، پيشنهادات ايشان جهت ارائه بهتر خدمات مرکز رشد و پارک و همچنين تقويت تعامل و ارتباط با مجموعه پارک مطرح و ثبت گرديد.

پایان خبر./

 


١٧:٥٦ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٣٣١    /    تعداد نمایش : ١٢٠.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.