دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی "Mentoring & Coaching" و "ارزیابی شرکتهای دانش بنیان" در پارک علم و فناوری استان مرکزی

دوره آموزشی "Mentoring & Coaching" و "ارزیابی شرکتهای دانش بنیان" با حضور مسئولین و کارشناسان پارک در روز دوشنبه مورخ 14 آبان ماه 97 در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که با هدف آشنایی و تبيين نقش منتورها و خدمات Mentoring در مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری برگزار شد، دکتر مصطفی کريميان اقبال به عنوان مدرس این کارگاه آموزشی، ضمن تشريح اهميت موضوع، مباحث و سرفصلهای مرتبط با اين دوره شامل؛ تعریف منتورشیپ و تفاوت آن با کوچینگ، آماده سازی منتورها برای تعامل با شرکتها، تطبیق منتور با کارآفرین و ارزیابی منتورها را ارائه نمودند.

همچنين با توجه به اهميت ارزيابی واحدها و شرکتهای فناور مستقر در مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری، مباحث مربوط به نحوه ارزیابی شرکتهای فناور و دانش بنیان در بخش دوم اين کارگاه آموزشی ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پایان خبر./


٠٩:٥٧ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٣٢٧    /    تعداد نمایش : ١٣٢.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.