پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی "طراحی و مدیریت پارک و مرکز رشد" در پارک علم و فناوری استان مرکزی

دوره آموزشی "طراحی و مدیریت پارک و مرکز رشد" با حضور مسئولین و کارشناسان پارک در روز دوشنبه و شنبه مورخ 2 و 7 مهر ماه 97 در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.

این کارگاه آموزشی با هدف توانمندسازی مدیران و کارشناسان سازمان برای پیاده سازی دانش مربوطه و بکارگیری نمونه عملی واحد های فناور مستقرمی­باشد.بارزترین مزیت برگزاری دوره ها به صورت درون سازمانی ایجاد فرصتی برای تطبیق دادن دوره با واقعیات و چالش های موجود در سازمان مشتری است.

در این دوره دکتر مصطفی کریمیان اقبال به ارائه نحوه تنظیم برنامه های راهبردی، اهداف و ماموریت سازمان، نحوه رویارویی با چالش های موجود و دیگر مسائل مربوط به بهبود و تعالی سازمان پرداخت و خاطر نشان کرد که تقدم برنامه ریزی و طراحی بر اجرا و همچنین ارتباط سازی موفق موجب افزایش بهره وری و چابکی سازمان و کاهش دوباره کاری ها و سردرگمی مشتریان می شود.

پایان خبر./


٠٩:١٨ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٢٥    /    تعداد نمایش : ٩٤.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.