پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کارگروه استانی مرکز توانمندسازی و تسهيل گری کسب و کارهای نوپای فاوا استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان، در اين جلسه که به منظور ارائه گزارش فعالیتها و اقدامات انجام گرفته از زمان راه اندازی مرکز استانی از تيرماه 1396 لغايت خردادماه سال جاری و همچنين با حضور اعضای آن برگزار شد، دکتر رفیعی، رياست پارک و همچنين رئيس استانی مرکز توانمندسازی کسب و کارهای نوپای فاوا، بيان داشت که اين مرکز در راستای اهداف تعريف شده، تاکنون اقدام به جذب و پذيرش 23 واحد فناور فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نموده و بيش از 600 نفر ساعت مشاوره های تخصصی در موضوعات مختلف به واحدهای فناور ارائه شده است.

وی در ادامه اضهار داشت، برگزاری 14 رويداد و کارگاه آموزشی، حضور در نمايشگاه های تخصصی و مرتبط با حوزه فاوا، ارائه گزاش های تحلیلی و آماری از زيست بوم کارآفرينی استان و تهيه اخبار، از ديگر فعالیت های اين مرکز در يکسال گذشته بوده است.

 

پایان پیام/


١١:٥٠ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٥٦.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.