پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد اعضای هيأت علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک از پارک علم و فناوری استان مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی؛ تعدادی از اعضای هيأت علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک در روز سه شنبه مورخ 97/02/18 از سايت جامع پارک علم و فناوری استان مرکزی بازديد و در جلسه ای که به منظور تبادل نظر و بحث پيرامون نحوه حضور اساتيد در قالب واحدهای فناور در مراکز رشد و پارک برگزار شد، شرکت نمودند.

در اين جلسه دکتر رفيعی رئيس پارک، ضمن بيان اهداف و ويژگی های يک دانشگاه کارآفرين که از آنها به عنوان دانشگاههای نسل سوم ياد مي شود، خاطر نشان کرد؛ اعضای هيأت علمی دانشگاه نقش بسيار مهم و تعيين کننده ای در به ثمر رساندن اهداف يک دانشگاه کارآفرين و همچنين هدايت و راهبردی دانشجويان علاقمند به ايجاد کسب و کار، دارند. در ادامه اساتيد حاضر در جلسه ضمن بيان ديدگاههای خود ابزار اميدواری کردند با افزایش تعاملات ميان پارک علم و فناوری و دانشگاه، شاهد حضور بیش از پیش اعضای هيأت علمی و دانشجويان در مقاطع مختلف تحصيلی در قالب هسته ها و واحدهای فناور و همچنين شرکتهای دانش بنيان، در پارک باشند.

 

پایان پیام.

 


١٧:١٥ - سه شنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٤.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.