پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد اعضای کميسيون فناوری های پیشرفته اتاق بازرگانی اراک از پارک علم و فناوری استان مرکزی

بازديد اعضای کميسيون فناوری های پیشرفته اتاق بازرگانی اراک از پارک علم و فناوری استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی؛ در اين جلسه بازديد که در مورخ 29 فرودین ماه 97 در محل سايت اصلی پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد، اعضای کميسیون اتاق بازرگانی ضمن بازديد از امکانات و زيرساختهای موجود  و در دست احداث پارک، در جلسه مشترکی که با حضور رياست، معاونين و مديران پارک علم و فناوری استان برگزار شد، شرکت نمودند. در اين جلسه دکتر رفيعی، رياست پارک ضمن تشريح اهداف و وظايف پارک علم و فناوری به عنوان يک سازمان تسهيل کننده و ارائه کننده خدمات حمايتی و تخصصی در جهت رشد و توسعه کسب و کارهای دانش محور و همچنین شرکتهای دانش بنيان، به جايگاه استان مرکزی در بخشهای مختلف صنعت، آموزش عالی، توسعه فناوری و کيفيت زندگی و همچنين مزيتهای رقابتی و سرمايه گذاری در استان اشاره نمودند و در ادامه به نقش پارک و مراکز رشد در توسعه فناوری و ارتقاء فرهنگ نوآوری و حمايت از ايجاد کسب و کارهای دانش محور توسط دانش آموختگان دانشگاهی پرداختند.

در ادامه، حاضرين در جلسه ضمن بيان ديدگاه ها و نظرات خود، نسبت به توسعه همکاری های مشترک ميان مجموعه اتاق بازرگانی اراک و پارک علم و فناوری استان ابراز اميدواری نمودند و با توجه به روند رو به گسترش پارک، شاهد حضور و استقرار بيش از پيش صنايع و واحدهای تحقيق و توسعه در پارک باشند.

 

پایان پیام.


١٦:٣٢ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٠.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.