چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی "استارت آپ؛ از ايده تا کسب و کار" در دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در راستای تفاهم نامه منعقده ميان پارک علم و فناوری و دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی، کارگاه آموزشی "استارت آپ؛ از ايده تا کسب و کار" با هدف آشنایی دانشجويان با مباحث مرتبط با مفاهيم و اصول کسب و کارهای دانش محور و استارت آپ ها و همچنين به عنوان پيش رويداد برگزاری استارت آپ ويکند در ارديبشهت ماه سال 97 در دانشگاه فنی و حرفه ای، توسط مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپای فاوا و با همکاری پارک علم و فناوری استان مرکزی، در روز سه شنبه مورخ 96/12/15 در محل دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی برگزار گرديد.

در اين کارگاه آموزشی دانشجويان و ساير شرکت کنندگان با مباحثی نظير؛ مفاهيم استارت آپ ـ مراحل راه اندازی و سيـر تکامـل استـارت آپ ها ـ خلق ايـده استـارت آپی و چک ليست ارزيـابی ايـده ـ آشنایی با مدل و بوم تشخيص فرصت ـ چگونگی تأمين سرمايه لازم فعاليت استارت آپ ها و اهميت نوآوری به عنوان کلید خلق ارزش، آشنا شدند.

پایان پیام/


١٦:٤٦ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٢.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.