دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

امضای تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری استان مرکزی و دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی

تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری و دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی، باهدف توسعه کارآفرینی و اقتصاد دانش بنيان و حمايت از دانشجویان و اساتيد دانشگاه در جهت شکل گيری و رشد هسته های فناور و شرکتهای نوپا و کمک به فراهم آوردن موجبات رشد و توسعه آموزشهای مهارتی مورد نیاز فضای کسب و کار، در 2 اسفندماه 96 به امضا رسيد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در اين جلسه که با حضور رؤسا و معاونين پارک علم و فناوری و دانشگاه فنی و حرفه ای استان مرکزی برگزار شد، دکتر محمد رفيعی، رئیس پارک، ضمن بیان اهميت افزايش همکاری ها میان پارک علم و فناوری در سطوح مختلف با دانشگاه های سطح استان، دانشگاه فنی و حرفه ای را یکی از دانشگاه های مهارت محور بر شمرد و بر ضرورت توسعه فرهنگ کارآفرینی در ميان دانشجويان و اساتيد این دانشگاه تأکید کرد.

وی امضای این تفاهم نامه را فرصتی مناسب جهت گسترش همکاری های فی ما بین در جهت بهره مندی اساتيد و دانشجويان دانشگاه فنی و حرفه ای از خدمات و حمايتهای پارک و مراکز رشد در جهت تشکيل و توسعه شرکتهای فناور و کمک به تجاری سازی ايده ها، دانست.

دکتر محمد رفيعی، ايجاد دفتر مرکز رشد در اين دانشگاه و همچنين برگزاری همايش ها و کارگاه های آموزشی با موضوعات علمی و دانش کسب و کار را از مهمترين اهداف اين تفاهم نامه دانست.

دکتر سيدعليرضا مصطوفی، رئيس دانشگاه فنی و حرفه ای استان نيز در اين نشست با تأکيد بر تجربه موفق و توانمندی های پارک علم و فناوری استان مرکزی در حمايت از شرکتها و ارائه دستاوردهای موفق تجاری توسط آنها، نسبت به شکل گيری و توسعه شرکتهای فناور توسط اساتيد، دانشجويان و فارغ التحصيلان اين دانشگاه ابراز اميدواری کرد.

مدت اعتبار این تفاهم‌نامه از تاریخ امضاء به مدت سه سال خواهد بود که به توافق هریک از طرفین قابل تمدید است.

پایان پیام./


١٩:٤٦ - چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٢.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.