چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد اساتيد و دانشجويان مرکز آموزش علمی ـ کاربردی واحد فرهنگ و هنر از پارک علم و فناوری استان مرکزی

اساتید و دانشجویان مرکز آموزش علمی ـ کاربردی واحد فرهنگ و هنر اراک از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های پارک علم و فناوری استان مرکزی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی در روز سه شنبه مورخ 5 دیماه 96 گروهی از اعضای اساتيد و دانشجویان اساتید و دانشجویان مرکز آموزش علمی ـ کاربردی واحد فرهنگ و هنر اراک، به منظور آشنایی با فعالیت ها و عملکرد پارک علم و فناوری استان مرکزی و شرکت های فناور مستقر در محل پارک حضور پیدا کردند.

در ابتدای بازدید، دکتر محمد رفيعی، رئيس پارک ضمن خيرمقدم به آمادگی و تمايل مجموعه پارک علم و فناوری استان مرکزی به پذيرش و ارائه خدمات به کارآفرينان جوان و صاحبان ايده های فناور اشاره و نسبت به حضور اساتيد و دانشجويان مرکز آموزش علمی ـ کاربری فرهنگ و هنر اراک در قالب گروه های و هسته های فناور ابراز اميدواری کردند. در ادامه کارشناس پارک علم و فناوری استان توضیحات کاملی در خصوص فعالیت پارک و مرکز رشد واحدهای فناوری و نیز نحوه پذيرش متقاضيان در مرکز رشد و چگونگی بهره مندی آنها از حمايتها ارائه و به سؤالات بازدید کنندگان پاسخ دادند.

در ادامه نيز مديرعامل يکی از واحدهای فناور موفق و مستقر در مرکز رشد با ارائه توضيحاتی، تجربيات خود از نحوه شکل گيری ايده کسب و کار خود و همچنين نحوه اجرا و به ثمر رساندن محصول دانش محور خود را با توجه به حمايتهای پارک و مرکز رشد برای حاضرين ارائه نمودند.

 

 

پایان پیام/


١٥:٤١ - سه شنبه ٥ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٦٦.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.