پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان مرکزی از پارک علم و فناوری استان مرکزی

سعيد فرخی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان مرکزی به همراه تنی چند از مديران و مسئولان استان، از پارک علم و فناوری استان مرکزی و مرکز رشد واحدهای فناور بازدید کردند.

در ابتدای اين بازديد، جلسه مشترکی با حضور ميهمانان و مديران پارک علم و فناوری به منظور ارائه گزارش فعاليتهای صورت گرفته و اهم اهداف پارک برگزار شد و دکتر رفيعی رئیس پارک ضمن خيرمقدم، با اشاره به توانمندیهای پارک در جهت توسعه کارآفرینی و حمايت از صاحبان ايده و علاقمندان به ايجاد کسب و کارهای دانش بنيان، خواستار مشارکت بیشتر و همکاری کامل مجموعه استان و استانداری در حوزه فناوری و حمايت از شرکتهای دانش بنيان استانی و همچنين کمک به حل مسائل پارک به ویژه در حوزه اعتبارات شدند.

در ادامه جلسه، مهندس فرخی نيز توسعه اشتغال و کارآفرینی را از اولویت های نخست استان دانست و خواستار فعال شدن همه ظرفیت ها و توانمندیهای پارک در این راستا گرديد.

در پایان این جلسه معاونت استانداری مرکزی و هيأت همراه ضمن بازديد از دستاوردهای تعدادی از شرکتهای فناور مستقر در مجموعه پارک و مرکز رشد و همچنين پروژه عمرانی سايت اصلی و در دست احداث پارک واقع در کيلومتر 5 جاده خمين، ابراز امیدواری کرد، با تلاش و همت فناوران و حمایت های دولتی بتوان به توسعه شرکت های دانش بنیان و توسعه بيشتر مجموعه پارک علم و فناوری استان کمک کرد و تمامی تلاش برای به نتیجه رساندن عرصه عمرانی به کار گرفته شود.

 

 

پايان پيام/


١٣:١٠ - پنج شنبه ١٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٥    /    تعداد نمایش : ٣٨٩.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.