پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان رويداد فستيوال اختراعات در زمينه نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی

به اطلاع می رساند؛ مرکز فن بازار ملی با همکاری شرکت فرابورس ایران و با حمايت معاونت علمی و فناوری رياست جمهوری، در نظر دارد رويداد فستيوال اختراعات را در زمينه نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی در اواسط زمستان 1396 برگزار نماید.

اين رويداد به منظور تجاری سازی اختراعات اين صنعت از طريق معامله/ جذب سرمايه گذار و با حضور سرمايه گذاران و توليدکنندگان اين حوزه صنعتی برگزار خواهد شد. اختراعات حائز شرايط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، با آموزش هایی که از سوی فن بازار به ايشان داده می شود، در روز برگزاری فستيوال به مخاطبان معرفی شده و زمينه تعامل بین طرفين با برگزاری جلسات رور در رو فراهم می شود.

معاونت علمی و فناوری رياست جمهری نيز برای تکميل مستندات و خريد اختراعات يا سرمايه گذاری روی آنها توسط صنعتگران و سرمایه گذاران، تسهيلاتی را به خريداران نوآوری ها ارائه می کند.

مخترعانی که تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مي بايست فرم ثبت نام را از وبگاه فستيواال به نشانی www.techfestival.ir (بخش فستيوال نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی، دریافت و پس از تکميل، به همراه تصوير گواهی ثبت اختراع حداکثر تا تاريخ 1396/10/16 به آدرس پست الکترونيک festival@techmart.ir ارسال نمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.techfestival.ir مراجعه نموده  ويا با شماره تلفن های 63 و 88398543 021 تماس حاصل نمایند.

 

 


١١:٠٠ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧١    /    تعداد نمایش : ٩١٦.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.