پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد رياست دانشگاه پيام نور استان مرکزی از پارک علم و فناوری استان مرکزی

دکتر علی اکبر ملکی راد رياست دانشگاه پيام نور استان مرکزی به همراه 2 تن از مديران آن دانشگاه در مورخ 96/09/13 از پارک علم و فناوری استان مرکزی بازديد و در جلسه مشترک با مسئولین پارک علم فناوری استان حضور يافتند.

در اين جلسه که با حضور دکتر محمد رفيعی، رياست و تعدادی از مسئولين پارک برگزار گرديد، طرفين در خصوص راهکارهای توسعه همکاری فی مابین به بحث و تبادل نظر پرداختند. همچنین با توجه به وجود تفاهم نامه مشترک بين پارک علم و فناوری و دانشگاه پیام نور استان مرکزی، موارد انجام شده در ارتباط با اين تفاهم نامه از قبیل ایجاد دفاتر مرکز رشد، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و راهکارهای توسعه مراکز رشد در سایر واحدهای استانی این دانشگاه نيز مورد تأکید قرار گرفت و در این ارتباط، راه اندازی مرکز رشد در دانشگاه پيام نور واحد فراهان در اولویت دستور اقدام بعدی خواهد بود. 


١٣:٥٢ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٥١.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.