چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد جناب آقای دکتر علی اکبر کريمی، نماينده محترم مردم اراک، خنداب و کميجان در مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری استان مرکزی

دکتر علی اکبر کريمی، نماينده محترم مردم اراک، خنداب و کميجان در مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه مورخ 15 آبانماه 1396 از پارک علم و فناوری استان مرکزی و تعدادی از شرکتهای فناور مستقر در پارک و مرکز رشد بازديد به عمل آوردند.

در ابتدای اين بازديد، جلسه مشترکی با حضور جناب آقای دکتر کريمی و مسئولين پارک برگزار و اقای دکتر محمد رفيعی، رئيس پارک علم و فناوری استان، ضمن عرض خير مقدم به بيان و تشريح اهم فعاليت­ها و دستاوردهای پارک پرداختند و آمار و اطلاعاتی از تعداد و وضعيت فعاليت شرکتهای دانش بنيان مستقر در مجموعه پارک علم و فناوری و مرکز رشد ارائه نمودند.

در ادامه آقای دکتر کريمی ضمن بازديد از امکانات و زيرساختهای موجود در ساختمان شماره يک و همچنين سايت اصلی و پروژه در دست احداث پارک، با تعدادی از شرکتهای فناور مستقر در پارک و مرکز رشد ديدار و از نزديک با فعاليت ها و دستاوردهای اين شرکتها آشنا شدند.

 

انتهای پيام


١٦:٤٦ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥    /    تعداد نمایش : ٤٣٩.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.