دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
شکایات و پیشنهادات

 

 شکایات و پیشنهادات

نظرسنجی آنلاین

تابلو اعلانات
صفحه اصلی > خدمات > کتابخانه 

کتابخانه پارک علم و فن آوری استان مرکزی در راستای اهداف پارک و با شعار ارائه بیشترین خدمات به بیشترین کاربران در کمترین زمان ، با همکاری متخصصین داخلی اقدام به راه اندازی وب سایت کتابخانه کرده است.

کلیه کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت از منابع موجود در کتابخانه اطلاع پیدا کرده و با مراجعه به کتابخانه منابع مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

این کتابخانه با مجموعه ای بالغ بر  10000 عنوان کتب لاتین و فارسی در زمینه های فنی و مهندسی،تکنولوژی اطلاعات و سایر علوم و مجموعه مجلات لاتین و فارسی در همین زمینه اقدام به ارائه خدمات به شرکتهای مستقر در پارک و مرکز رشد واحدهای فناور می نماید.سیستم رده بندی کتابخانه بر اساس رده بندی جهانی کنگره (LC) و مخزن بسته می باشد.

همچنین پایگاههای اطلاعاتی فارسی و لاتین از سایت کتابخانه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (کتابخانه منطقه ای علوم و تکنولوژی شیراز) به آدرس www.srlst.comقابل دسترسی  می باشد.

 همچنین مجموعه نرم افزاری استانداردهای DIN, ASTM, ISO, BSI  جهت ارائه اطلاعات در کتابخانه موجود می باشد.

این کتابخانه همچنین به کارخانجات و دانشجویان دانشگاهها طبق ضوابط خود خدمات امانت ارائه می دهد.

.استفاده از مطالب سايت پارک علم و فناوری استان مرکزی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پارک علم و فناوری استان مرکزی می باشد

astp.ir - Copyright © 2002-2017- All rights reserved.